USA: Protestancka transgenderystka doradcą Obamy

18 maja Barack Obama mianował na stanowisko swojego doradcy Barbarę Satin, homoseksualną transgenderystkę głęboko zaangażowaną w Zjednoczonym Kościele Chrystusa, którego wiernym był sam Barack Obama, który zaś znany jest jako najbardziej liberalny Kościół głównego nurtu protestantyzmu.


Barbara Satin is the assistant faith work director for the National LGBTQ Task Force. The task force said Satin, a member of the United Church of Christ, is the first transgender woman to serve on the council. Photo courtesy of National LGBTQ Task Force


Po nominacji Satin powiedziała: „W obecnym kontekście, wierzę że jest ważne, by głos wiary reprezentujący transgenderystów i społeczność osób nie poddających się konformizmowi płci – tak samo jak osób w moim wieku, niemal 82 lat – był obecny i słyszalny podczas tych żywotnych debat”.

Nominacja pokazuje prawdziwe cele globalistycznej demoliberalnej oligarchii, którymi są postmodernistyczna dekonstrukcja osoby ludzkiej i tożsamości płciowych, by w ich miejsce wyhodować postczłowieka manipulowanego przez bezosobowy kapitał, bezosobowe prawo i abstrakcyjną poprawność polityczną.

Demoliberalna oligarchia rządząca dziś USA propaguje w samych USA, w Europie i na świecie sodomię, kapitalizm, metysaż etniczny i demoliberalizm, niszcząc wszędzie tradycyjne normy i tożsamości. Zjednoczony Kościół Chrystusa jest zaś demoliberalną parodią chrześcijaństwa, dostarczającą uzasadnienia dla takich działań.


Źródło: Identytaryści w Polsce

Podobne...

Dodaj komentarz

Top
error: