Dominikana: Homo-ambasador USA promuje zboczenia

Victor Messalles (na zdjęciu – po lewej stronie), biskup pomocniczy diecezji Santo Domingo, nazwał ambasadora Stanów Zjednoczonych Ameryki „gejowskim aktywistą”. James Brewster, który od 2013 roku jest ambasadorem na Dominikanie, w sposób agresywny promuje w tym kraju zboczenia.


lf8VXb_J_400x400


Zgodnie z doniesieniami napływajacymi z Dominikany, ambasador Brewster dostarczał pieniądze gejowskim aktywistom z tego kraju. Cały proceder odbywał się w ramach „inicjatywy Departamentu Stanu, która ma na celu rozwój praw gejów i transseksualistów za granicą.” Brewster jest jawnym homoseksualistą – często występuje publicznie że swoim „legalnym” partnerem.

Według biskupa takie działania są tym, co papież Franciszek nazwał „ideologiczną kolonizacją” i „kulturowym imperializmem”. W wywiadzie dla katolickiego medium stwierdził: „on nie jest ambasadorem. On jest gejowskim aktywistą.” Dodał również, że homo-ambasador „próbuje odebrać prawo do samostanowienia” i, że „problemem nie jest on sam, ani to, że jest gejem, ale to, że przekracza swoje uprawnienia, aby promować swoje własne poglądy.” Tymczasem problemem Dominikany nie jest jakaś wydumana dyskryminacja chorych ludzi, ale „zwalczanie biedy.”


Źródło: churchmilitant.com

Podobne...

Dodaj komentarz

Top
error: